Moskitiera to dziś niemal obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania. Chroni przed niepożądanymi insektami, które w sezonie letnim stanowią plagę w niektórych regionach kraju. Moskitiera na okno to nic innego jak siatka o drobnych oczkach, zapewniająca przepływ powietrza, a jednocześnie skutecznie chroniąca dom przed komarami, muchami, pająkami czy osami.

Wykonujemy moskitiery na wszystkie rodzaje okien, niezależnie od materiału, z jakiego zostały wykonane. Ich montaż jest bardzo łatwy i nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi. Oparte są na profilach aluminiowych, odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Moskitiera ramkowa to najpopularniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie przeciwko owadom i zanieczyszczeniom do montażu na oknie. Istnieje możliwość wykonania moskitier w nietypowych kształtach, także w łukach. Łatwość obsługi i brak skomplikowanych elementów powoduje, że jest to rozwiązanie nie wymagające specjalistycznej wiedzy do przeprowadzenia montażu lub demontażu.

Opcjonalne warianty wykonania przewidują możliwość montażu specjalnej siatki przeciwpyłkowej, wzmocnionej siatki PVC lub siatki ze stali nierdzewnej. Dla zwiększenia szczelności moskitiery istnieje możliwość zamontowania uszczelki szczotkowej.


KOLORYSTYKA RAMEK


Złoty dąb
Mahoń
Ciemny dąb
Orzech
Brąz czekoladowy
Antracyt